Неспокійна ніч видалася для Дніпропетровської області. Росія завдала ракетного удару по Павлограду, обстріляла FPV-дронами Нікопольщину та Синельниківщину.
Про наслідки атак розповідає видання Дніпро 24 з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
У ніч на 18 серпня Павлоград здригнувся від потужного вибуху – росіяни вдарили по місту ракетою. Внаслідок атаки спалахнула пожежа, однак рятувальники швидко її загасили.
Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська громади опинилися під атакою FPV-дронів та артилерії. Ворог пошкодив:
- промислове підприємство;
- інфраструктуру;
- 2 приватні будинки;
- газогін;
- лінію електропередач.
А Межівська і Миколаївська громади на Синельниківщині пережили атаку безпілотників. Спалахнули пожежі, руйнувань зазнали:
- транспортне підприємство;
- пватний будинок.
На щастя, обійшлося без постраждалих.






