У ніч на 28 липня над Дніпропетровською областю було збито 3 безпілотники, однак не обійшлося без влучань. Під удар потрапили Нікопольщина та Синельниківщина.
Про наслідки ударів повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Дніпро пережило цю ніч без обстрілів, однак у Нікопольському та Синельниківському районах було неспокійно.
Нікопольщина потерпала від атак безпілотників та артилерії. Було гучно у Нікополі, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській громадах. Наслідки:
- постраждали 15-річна дівчинка та 49-річна жінка;
- виникла пожежа;
- пошкоджені заклад освіти, багатоквартирний і 3 приватні будинки, 3 господарські споруди, лінія електропередач.
- понівечені сільськогосподарське підприємство, покинута будівля, адмінбудівля, авто;
- горіла суха трава.






