У Дніпровському районі ліквідовують наслідки російської атаки.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро 24.
В результаті вчорашнього обстрілу по Дніпровському району, кількість постраждалих зросла до 25 осіб. 18 людей у лікарнях, семеро з них – у важкому стані.
На жаль, четверо людей загинули. Регіон пропонує рідним загиблих отримати 300 тисяч гривень моральної допомоги. Це не поверне близьких людей, проте допоможе в перший час у складних обставинах.
Зараз мешканці постраждалого селища згуртувалися та разом ліквідовують наслідки обстрілу.
“На місці працюють благодійники. Люди отримують будматеріали для ремонту понівечених осель. Набори для швидкого відновлення – дошки, плівку. Вивозять уламки, розбирають залишки потрощеного даху багатоквартирного будинку. Розгорнутий мобільний пункт поліції для прийому заяв про пошкоджене майно”, – зазначає Лисак.











