Сьогодні, 15 серпня, росія атакувала ракетами Дніпровський район. Є жертви.
Про це повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Окупанти продовжують атакувати населені пункти Дніпропетровщини та вбивати мирних мешканців. Сьогодні під ударом опинився Дніпровський район.
Росіяни вдарили двома балістичними ракетами, внаслідок чого у передмісті Дніпра спалахнула пожежа і було видно стовми диму.
В результаті атаки було пошкоджено вантажівку та мікроавтобус. На жаль, загинув чоловік. Ще одна людина зазнала поранення.






