Також є поранений.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА, передає Дніпро24.
Зранку окупанти обстріляли Нікополь з важкої артилерії. Внаслідок удару, загинули двоє – жінки 60 та 46 років.
З напівзруйнованого будинку рятувальники також витягли 86-річного чоловіка. Він отримав поранення та був госпіталізований до лікарні.
Окрім того, руйнувань зазнали 4 приватні будинки та 3 господарські споруди. Було пошкоджено лінію електропередач.
Вночі росіяни випустили по місту понад півдесятка снарядів.






