Окупанти зранку обстрілюють Нікополь. Сьогодні загинули двоє, і ще вісім людей постраждали.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Дніпро24.
9 травня росіяни атакували Нікополь безпілотниками та артилерією. В результаті, шестеро місцевих зазнали поранень.
Серед постраждалих двоє неповнолітніх – дівчата 15 та 16 років. Вони у стані середньої тяжкості.
За даними голови Дніпропетровської ОДА, також пошкоджено 8 багатоповерхівок й 25 приватних будинків. Горіли дахи двох будинків. Постраждали 16 господарських споруд, теплиці, майже 30 сонячних панелей, лінії електропередач і газогони.
“Понівечені садочок, пожежна частина, будівля благодійної організації, банк, магазини. Потрощені з десяток авто. Зокрема, службовий транспорт рятувальників і “швидка”, – додав Сергій Лисак.






