Сьогодні зранку ДТЕК відновив електропостачання для 91 тисячі споживачів.
Про це повідомляє ДТЕК Дніпровські Електромережі, передає Дніпро24.
Енергетики завершують ліквідацію наслідків негоди, що вирувала на Дніпропетровщині 19 листопада. Протягом трьох днів фахівці ремонтували пошкодження.
Вдалося повернути світло понад 91 тисячі родин у 292 населених пунктах регіону. Наразі відновлювальні роботи завершені, енергетики усувають точкові аварії на мережах 0,4 кВ.
Через снігопад та сильний вітер, на території області сталися масові обриви електроліній. Найбільше постраждали Дніпровський, Кам’янський, Синельниківський та Новомосковський райони.
Щоб повернути світло в оселі людей, ДТЕК задіяли 59 бригад. На ранок 20 листопада світло вдалося повернути для 63 тисяч споживачів. Сьогодні зранку електропостачання повернули ще у 28 тисяч будинків.
«Енергетики відновили роботу 1,1 тисячі трансформаторних підстанцій та понад 100 електроліній високої та середньої напруги. Світло повернули у 292 населені пункти, що були знеструмлені повністю або частково», – зазначають в ДТЕК.






