На Дніпропетровщині стрімко зростає кількість гострих кишкових інфекцій. Більше половини хворих – діти. Також є підозри на гострий вірусний гепатитит і кашлюк. Епідемічна ситуація за тиждень.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, пише видання Дніпро 24.
За тиждень на Дніпропетровщині зросла кількість гострих кишкових інфекцій. Діагностовано 109 таких випадків. На жаль, більшість хворих – це діти.
При цьому ГРВІ відступає. Цього тижня на Дніпропетровщині зафіксували 5,9 тисяч випадків. Наразі рівень захвооюваності майже на 68% менший за епідемічний поріг.
Дещо турбують підозри на такі захворювання як гострий вірусний гепатит та кашлюк. За тиждень виявлено 5 випадків підозр на першу хворобу та 4 підозри на іншу.
Медики радять дотримуватися гігієни та уважно ставитися до свого здоров’я. Так можна буде уникнути поширенню інфекцій.






