Жахливий ранок видався для Дніпра. Ворог здійснив масований обстріл шахедами і ракетами.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак.
20 вересня Дніпро атакували росіяни: було вбито одну людину. Ще 30 люде зазнали різних ушкоджень, а 12 з них зараз у лікарні.
Після вибухів спалахнули пожежі. Зокрема в одній з багатоповерхівок, яка постраждала від вибуху. Будинок лише дивом не «склався» після прильоту. Цього не сталося тільки тому, що ракета вибухнула в повітрі, однак вона була з касетним боєприпасом. Саме тому так багато постраждалих.
Також у Дніпрі окупанти обстріляли склади АТБ, де не було жодного військового обʼєкта.
Під ударом цієї ночі опинився і Павлоград. Пошкоджено підприємство.






