З початку навчального року громадам виділяють 34,4 млн грн на допомогу дітям з особливими потребами. Хто отримає найбільше фінансування і як це змінить життя дітей — читайте далі
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської облради Миколу Лукашука.
З 1 вересня, коли в Україні стартує новий навчальний рік, у Дніпропетровській області почне діяти розширена програма допомоги дітям з особливими освітніми потребами. Відповідну Постанову ухвалив Кабмін 13 серпня. Постанова №970 передбачає перерозподіл субвенцій для розвитку інклюзивної освіти.
Планується, що наш регіон отримає більше 34,4 млн грн. З них 11,7 млн вже спрямували за спеціальним фондом. Ще чотири громади додатково отримають 191 тис грн. Найбільше матимуть:
- Дніпро – 3,1 млн грн;
- Кривий Ріг – 2,3 млн грн;
- Кам’янське – 1,3 млн грн;
- Павлоград – 865 тис. грн.
Кошти спрямують на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові заняття. Це допоможе діткам розкрити свій потенціал та адаптуватися у суспільстві. Важливо: тепер батьки зможуть підтверджувати проведення занять, а школи – вести облік у спеціальному журналі.






