Правоохоронці ліквідували діяльність злочинної організації контрабандистів та вилучили наркотиків на 20 млн грн.
Про це повідомляє Національна поліція України, передають новини Дніпра.
В Україні діяла злочинна організація, яка займалась збутом наркотиків по всій країні. Організаторами виявилися дід з онуком. Вони залучили до протиправної діяльності безліч спільників. Поліція затримала 17 фігурантів.
Щомісяця з Канади контрабандистам надсилали з дитячими товарами до 25 міжнародних відправлень. Всередині заховали вакуумні брикети з кокаїном, психотропами та прекурсорами.
Зокрема на Одещині діяла мережа нарколабораторій, де виготовляли до 100 кг наркотиків. Потім канабіс, кокаїн, МДМА, PVP, гриби, амфетамін тощо ділки збували в Одеській, Київській та Дніпропетровській областях. Ба більше, відправляли гуртовими партіями до Молдови, Грузії, Вірменії та Індонезії.






