Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині станом на 30 квітня 2025 року.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, пише видання Дніпро 24.
За останній тиждень у Дніпрі зафіксували два спалахи кору – в одній родині та у закладі вищої освіти. Загалом на кір захворіло семеро людей, серед яких – нещеплені діти.
Також на Дніпропетровщині зареєстрували 7,4 тис випадків ГРВІ. Це означає, що захворюваність поступово знижується.
Однак в регіоні всього за тиждень виявили 111 випадків гострих кишкових інфекцій. Дніпрян просять подбати про своє здоров’я.






