У Дніпрі лише з березня патрульні склали 106 протоколів за завідомо неправдиві виклики поліції. За такі дії передбачено штраф до 3400 грн.
Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області, передає видання Дніпро 24.
Чоловік викликав поліцію та повідомив, що невідомі викрали його знайому, а йому погрожують розправою. Як зʼясувалося, це була брехня.
Ще один дніпрянин заявив про вбивство людини. Як виявилося – насправді він нікого не вбивав, просто зловживав алкоголем. А подзвонив до поліції, щоб швидше дістатися додому.
А один громадянин подзвонив до поліції, і сказав, що в нього відібрали банківську картку, погрожуючи зброєю. Коли патрульні приїхали – картка була на місці, а заявнику ніхто не погрожував.
За хибний виклик можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Їм загрожує штраф від 850 до 3400 гривень.






