Невідомий відкрив стрільбу по будівлі поліції у Синельниківському районі.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Ввечері, 12 березня, у с. Васильківка Синельниківського району, невідомий почав стрілянину. Чоловік стріляв з автоматичної зброї по адміністративній будівлі поліції.
У селищі ввели поліцейську спецоперацію, в результаті якої вдалося затримати підозрюваного. За попередньою інформацією, він був п’яний.
Стрілком виявився 48-річний житель Харківської області. Наразі правоохоронці з’ясовують, що стало мотивом скоєного.






