Днями у Дніпрі відновили роботу однієї з місцевих лікарень. Нові ліфти, утеплений фасад, потужне обладнання – у дитячій лікарні зробили реконструкцію під час війни.
Про результат розповіли Дніпро24 міський голова Дніпра Борис Філатов та голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак.
«Нова філософія лікувального закладу, де в основу закладено дитячий комфорт та батьківський спокій», – так відзивається про лікарню мер Дніпра.
Завершилася реконструкція міської дитячої лікарні №6, і заклад вже розпочав свою роботу. Представники влади показали, як після робіт виглядає семиповерховий корпус лікарні. В ньому вже багато маленьких пацієнтів.
У закладі замінили покрівлю та утеплили фасад. Зробили перепланування приміщення та ремонт. У лікарні нові сучасні меблі та потужне обладнання. Тут встановили нові ліфти і потурбувалися про безбарʼєрність закладу.
Лікарня має кілька стаціонарних відділень. Серед них педіатричне, неврологічне, психіатричне та консультативно-діагностичне. Тут можна зробити рентген, УЗД та ендоскопічну діагностику.

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Проте найбільше досягнення – це реабілітаційна база з басейном, яку зробили надсучасною та модернізованою.
«Увагу тут приділено навіть найменшим деталям. Від настінної плитки з тваринами та постільної білизни з пташенятами до однієї з кращих в країні реабілітаційних баз», – додав Філатов.

Фото: t.me/dnipropetrovskaODA






