З 19 червня нові вагони курсують у складі поїздів №29/30 Київ – Ужгород та №3/4 Запоріжжя – Ужгород, який проїжджає через Дніпро.
Про це повідомляє Укрзалізниця, передають новини Дніпра.
У вагонах з’явилися корисні оновлення. Головне – кондиціонери тепер підключені до потужних акумуляторів і продовжують охолоджувати повітря навіть під час довгих стоянок.
Біля кожного сидіння встановили розетки та USB-порти, для верхніх полиць придумали окремі столики, а в туалетах змонтували сповивальні столи для немовлят.
Усі вагони збудували на вітчизняному підприємстві, залучивши півтори сотні українських постачальників деталей.
З початку року УЗ роздобула вже 15 таких вагонів. Це частина великого держзамовлення на 100 вагонів, куди також мають увійти інклюзивні платформи для людей на кріслах колісних.






