21 листопада вперше за всю історію по Україні вдарили міжконтинентальною балістикою. Росіяни цілили по Дніпру.
Про це повідомляє СтратКом ЗСУ, передає Дніпро 24.
Окупанти вперше застосували по Україні міжконтинентальну балістичну ракету. Цю інформацію вже підтвердили Президент України та Повітряні Сили.
Також на ворожу атаку відреагували у СтратКомі ЗСУ:
“
Авіаційний експерт Костянтин Криволап зазначив, що траєкторія ракети, якою вдарила сьогодні рф по Дніпру, робить її майже невловимою для ППО.






