У більшості водоймах виявили бактерії.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передають Новини Дніпра.
Протягом минулого тижня у річках Кільчень, Дніпро, Томаківка, Вовча, Самара зафіксували бактерії та кишкову паличку. Вони можуть призвести до гострих кишкових інфекцій.
Зокрема така ситуація спостерігається і на пляжах Монастирського острова, у Придніпровську, Підгородньому, Кам’янському, Павлограді, Новомосковську, Верхньодніпровську, Миколаївського водосховища у Марганці та Кам’янського водосховища.
За минулий тиждень на Дніпропетровщині виявили 182 випадки гострих кишкових інфекцій, а також 6 випадків кашлюку.






