Чоловіки спочатку сварилися, потім подралися – один з них дістав пістолет і почав погрожувати.
Про це повідомляє Дніпровське районне управління поліції, передає Дніпро24.
Посеред білого дня, 8 березня, в одному з торговельних центрів Дніпра, у Шевченківському районі, стався конфлікт з бійкою.
Під час сварки, один з учасників конфлікту, дістав з кишені травматичний пістолет, та почав погрожувати оточуючим.
На місце прибули поліцейські, які і зупинили бійку. Також затримали двох чоловіків 25 та 32 років. Того ж дня їм повідомили про підозру. Затриманим загрожує до 7 років позбавлення волі.






