Мешканець Дніпропетровщини жорстоко вбив двох собак.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро 24.
На Дніпропетровщині відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами у Синельниківському районі.
Особу підозрюваного вже встановили. Зараз опитують свідків та очевидців події. Триває досудове розслідування.
Інцедент трапився 1 жовтня у с. Кислянка Синельниківського району – чоловік вбив двох собак з вогнепальної зброї.






