У ніч на 22 липня у Павлограді було скоєно вбивство через ревнощі. Між двома чоловіка спалахнула сварка, яка закінчилася фатально.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
Тієї ночі поліцію приголомшив дзвінок від жінки – вона повідомила, що її теперішній чоловік вбив колишнього. Це сталося у Павлограді на Дніпропетровщині.
Як з’ясувалося, між двома чоловіками стався конфлікт, і 40-річний чоловік вдарив ножем у шию свого опонента.
На жаль, чоловік не пережив такого поранення. За кілька годин правоохоронці затримали фігуранта та оголосили йому підозру.






