У Павлограді 24-річний чоловік напав з ножем на зустрічного, ще одного – вдарив по голові.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
11 червня на вул. Олександрійська у Павлограді сталося два злочини. Якийсь неадекват напав на чоловіків і ледь не вбив їх.
За даними слідства, 24-річний мешканець Павлограда підійшов до 68-річного чоловіка, коли той сидів на лавці біля будинку. Він почав його бити руками й ногами, а потім ще й вдарив ножем.
Цього зловмиснику виявилося замало. Він також вдарив по голові 30-річного місцевого жителя уламком дорожнього покриття.
Потерпілих госпіталізували до лікарні. Підозрюваного затримали.






