Окупанти продовжують обстрілювати Дніпропетровську область. Цього разу постражав Нікополь – трьох людей було поранено.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
11 червня російська армія обстріляла Нікополь Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією. Є постраждалі.
За попередньою інформацією, внаслідок атаки постраждали троє чоловіків 30, 41 і 59 років. Вони отримали медичну допомогу.
Внаслідок обстрілу пошкоджено приватні будинки, автомобілі, мікроавтобус, газогін, лінії електропередач. Ведеться розслідування.






