Окупанти обстріляли Нікопольський район, внаслідок чого спалахнула пожежа.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області, передає Дніпро24.
Після обстрілу, на підприємстві у Нікополі почалася пожежа, яка охопила 100 кв.м площі. Рятувальники загасили пожежу та врятували песика, який охороняв цей об’єкт.
До ліквідації наслідків залучили п’ятьох рятувальників. На щастя, серед цивільних, ніхто не постраждав.
Також за даними голова Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака, Нікополь обстріляли з артилерії. Також ворог поцілив дроном по Марганецькій громаді. Окрім підприємства, також пошкоджень зазнали два житлових будинки.






