Мережею шириться відео, де поліцейські з Дніпра сваряться з керівництвом та відмовляються приєднуватися до штурмової бригади «Лють».
Про це повідомляє Національна поліція України, передає Дніпро24.
В соцмережах активно почали поширювати відео про конфлікт, який стався всередині поліції нібито у Дніпрі. З відео стає зрозуміло, що поліцейських планують відправити воювати до штурмової бригади «Лють».
Поліцейські категорично не погоджуються з таким наказом та починають сваритися з керівництвом.
За інформацією ветерана війни, громадського діяча Олега Симороза, на відео заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс спілкується з підлеглими щодо залучення поліцейського полку особливого призначення до бойових дій в складі зведеного підрозділу полку поліції особливого призначення.
Він повідомив, що серед незадоволених поліцейських – колишні співробітники спецпідрозділу «Беркут», які широко відомі жорстоким придушенням Майдану, вбивствами мітингувальників.
У відео також зачепили цю тему. Ймовірно, Богоніс казав, що вони вбили 107 осіб під час Майдану. У свою чергу, поліцейські кричали, що вони захищалися.
Як повідомили у Нацполіції, зараз працюють над тим, щоб добровольчі батальйони та окремі поліцейські, які можуть і вміють професійно боронити Батьківщину, централізовано входили до складу бригади «Лють». Аби вони не були розосереджені для виконання бойових розпоряджень.
Також у поліції реорганізують структурні підрозділи Національної поліції, аби створити найбільш ефективну систему у складі Сил безпеки і оборони України. Це не примусові дії.
«Щодо відео, яке розповсюджується у соціальних мережах про полк особливого призначення у Дніпрі – керівництвом Національної поліції будуть з’ясовані всі обставини та прийняті відповідні рішення», – зазначив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.






