У прифронтровому Марганці оголосили тендер на 8 млн гривень. Планують закупити автобусні зупинки зі скла та пластику. Ініціюють перевірку закупівлі.
Про це заявив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передають новини Дніпра.
У Марганці на Дніпропетровщині оголосили тендер на придбання автобусних зупинок за 8 млн грн. Марганець – прифронтове місто, яке перебуває фактично за 11 км від тимчасово окупованих територій Запорізької області.

Місто офіційно входить до переліку громад із підвищеним рівнем небезпеки. Мова йде про ті, які належать до зони можливих бойових дій.
При цьому в Марганець хочуть закупити автобусні зупинки зі скла та пластику за 8 млн гривень. У той час, коли місцевий водоканал має величезні борги, і в громаді спостерігаються постійні проблеми з водопостачанням. Не кажучи вже про те, що місто потребує захисних споруд, адже перебуває під російськими обстрілами.
“Ініціюємо перевірку цієї закупівлі. Не лише з точки зору формальної процедури, а й щодо її доцільності у воєнних умовах. У прифронтових громадах має бути інше мислення: безпека і життєстійкість – на першому місці”, – заявив Лукашук.






