Відсьодні на Кривий Ріг чекають важливі зміни. Ухвалено рішення про зміну комендантської години.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на голову Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула.
З 22 вересня комендантська година триватиме з 00:00 до 05:00. Це означає, що вона починатиметься на одну годину пізніше.
Це дуже довгоочікуване й важливе рішення, яке Рада оборони ухвалила після численних звернень містян та місцевої влади.
Тепер у людей буде більше часу ввечері, щоб завершити свої справи без поспіху.
Але важливо пам’ятати: комендантська година — не формальність. Це — частина системи безпеки, яка допомагає захищати наше місто в умовах війни. Тому поставтесь до цього максимально серйозно.






