У Кривому Розі викрили шахрайську схему з перевипуском SIM-карт: дев’ятьом зловмисникам повідомили про підозру. Сума збитків — понад 1,4 млн грн. Ведеться досудове розслідування.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
У Кривому Розі правоохоронці викрили шахрайський call-центр, який ошукав українців на понад 1,4 млн гривень. Підозри отримали 9 учасників злочинної групи.
Організаторами виявилися троє мешканців Кривого Рогу. До протиправної діяльності було залучено співвиконавців та операторів.
- вони телефонували українцям;
- представляючись працівниками мобільного оператора;
- під виглядом «покращення зв’язку» пропонували замінити SIM-карту;
- здійснювали перевипуск номера та отримували доступ до банківських застосунків;
- переказували кошти з чужих рахунків та виводили їх у готівку або криптовалюту.
Щоб call-центр не було викрито, організатори систематично змінювали орендовані приміщення.
Наразі відомо про щонайменше 22 потерпілих, які втратили шалені гроші через шахраїв.






