Мешканці Саксаганського району помітили чоловіка, коли той стояв на краю вікна дев’ятиповерхівки та погрожував стрибнути, повідомляє поліція Дніпропетровської області.
На місце миттєво прибули всі екстрені служби. Поліцейські піднялися у квартиру й почали перемовини – чоловік був у шоковому стані, не хотів нікого слухати.
Дві години копи говорили з ним, намагаючись заспокоїти, переконували, що життя варте боротьби. І – вдалося. Правоохоронці врятували чоловіка просто на очах у сусідів.
Поліція просить усіх не залишатися байдужими – якщо бачите людину в біді, телефонуйте на 102. Іноді навіть дзвінок може врятувати життя.






