Військовослужбовця госпіталізували з ножовим пораненням.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро 24.
1 жовтня, на одній з вулиць у Саксаганському районі Кривого Рогу, на військовослужбовця напав невідомий чоловік з ножем.
Він вдарив потерпілого ножем у груди та відібрав у нього 20 тисяч гривень, телефон та документи. Військового доставили до лікарні.
Причетним до нападу виявився 40-річний місцевий житель. Йому повідомили про підозру та вилучили знаряддя злочину.






