Дитина залишилася вдома сама, і її вилучили соціальні служби.
Про це повідомляє Омбудсман Дмитро Лубінець, передають новини Дніпра.
Виявилося, що батько справді ростив сина сам ще з 2022 року, поки мати була за кордоном. Проте він зробив критичну помилку – не оформив це юридично.
Соцслужби ще рік тому просили його привести документи до ладу, але чоловік цього не зробив. Для ТЦК за паперами він виглядав як звичайний військовозобов’язаний, у якого є дружина (хай і за кордоном), а отже, нібито є кому доглянути за дитиною.
Через відсутність одного офіційного статусу “одинокого батька”, ТЦК за законом нічого не порушує, і з цим нічого тепер не зробити. Батька забрали служити, а підлітка, який залишився без нагляду, довелося відправити в центр реабілітації.






