Один чоловік вирішив скористатися чужою необачністю. Побачив незачинене авто — сів за кермо й поїхав, ніби так і треба.
Та «пригоди» тривали недовго. Уже за кілька хвилин водій не впорався з керуванням і потрапив в автотрощу, повідомляє поліція Дніпропетровської області.
На цьому імпровізований автопробіг і завершився. Поліцейські швидко з’ясували, хто був за кермом. Виявилося, що це 40-річний місцевий мешканець, який уже мав проблеми із законом.
Чоловіка затримали, а тепер йому світить кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння авто.






