Ввечері 29 липня в одній з багатоповерхівок у Саксаганському районі пролунав вибух. Це 37-річний чоловік кинув гранату в двері сусіда, бо вони посварилися.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
37-річний мешканець багатоквартирного будинку в Саксаганському районі Кривого Рогу кинув гранату в двері свого сусіда. Причиною тому став конфлікт між чоловіками.
Після вибуху туди приїхала поліція. На щастя, ніхто не постраждав. Правоохоронці затримали підозрюваного, а в нього вдома провели обшуки.
Під час обшуків у фігуранта вилучили понад 100 патронів різного калібру. Чоловік вже отримав підозру за хуліганство.






