Днями у Дніпропетровській області було виявлено випадок сказу. Домашня кішка перед загибелю встигла подряпати власника та вкусити сусіда.
Про це повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на Кам’янське районне управління ГУ ДПСС в Дніпропетровській області.
У с. Мишурин Ріг Кам’янського району зафіксовано випадок сказу. Домашня кішка захворіла 18 липня – у неї був відсутній апетит і слабкість.
Власник намагався лікувати тварину, але наступного дня кішка його подряпала і втекла з двору. Потім вона вкусила сусіда, і тоді її ізолювали. На жаль, 22 липня тварина загинула.
У лабораторії підтвердили, що кішка хворіла на сказ, тому в населеному пункті ввели карантин на 60 днів.






