Постраждалі опинилися у закритому приміщенні з працюючим двигуном автомобіля.
Про це розповіла лікарка медицини невідкладних станів обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ирина Яковлева, передають новини Дніпра.
19 листопада у Камʼянському, в одному з гаражів, виявили двох братів без свідомості. Попередньо, вони отруїлися чадним газом.
Ймовірно, хлопці вирішили погрітися у гаражі та увімкнули двигун у машині. От тільки, гараж був закритий, і брати надихалися газом.
На жаль, один з них загинув ще до приїзду медиків. Старшого брата госпіталізували із значним покращенням стану.






