18 листопада під час моніторингу соцмереж правоохоронці помітили фото, де дівчина позує в чужій формі зі справжньою символікою.
Як повідомили у Камʼянському районному управлінні поліції, до правоохоронних органів вона не має жодного стосунку — одяг використала «для розваги».
За це на неї склали адмінпротокол за ч.1 ст.184-3 КУпАП.
У поліції нагадують: носити форму чи символіку силових структур без законних підстав — заборонено і карається законом.






