21 листопада російська армія вдарила по Україні новою ракетою. Вважалося, що це міжконтинентальна балістика.
Ось нові деталі щодо озброєння від ГУР МО, про що повідомляють новини Дніпра.
21 листопада окупанти завдали удару по місту Дніпро балістичною ракетою, попередньо, зі складу ракетного комплексу “кєдр”.
Її запустили з астраханської області, і вона долетіла до Дніпра за 15 хвилин. На ракеті містилися шість бойових частин – кожна мала 6 суббоєприпасів. Швидкість на кінцевій ділянці траєкторії – понад 11 Махів.
Розробляли ракетний комплекс:
- АТ “Корпорация “московский институт теплотехники” (м. москва);
- АТ “Федеральный научно-производственный центр “Титан-Баррикады”(м. волгоград);
- АТ “Головное особое конструкторское бюро “Прожектор” (м. москва);
- АТ “Концерн “Созвездие” (м. воронєж);
- АТ “Научно-производственное предприятие “Спецэнергомеханика” (м. москва);
- ТОВ “Научно-исследовательский центр спецтехники и конверсии “Континент” (м. москва).
Росіяни раніше вже проводили випробування “кєдру” – на “4 государственном центральном межвидовом полигоне рф” (м. капустін яр, астраханська обл.) у жовтні 2023 та червні 2024 року.






