У Дніпрі затримали 34-річного чоловіка, який у ТЦ поводився агресивно, почав конфлікт та погрожував відвідувачу.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає видання Дніпро 24.
7 червня близько 16:00 до поліції надійшло повідомлення про агресивного чоловіка в одному з торгівельних центрів Шевченківського району Дніпра. За словами очевидців, він поводився неадекватно, провокував конфлікт та погрожував одному з відвідувачів предметом, схожим на гранату.
На місце події оперативно прибула слідчо-оперативна група відділу поліції №4 Дніпровського районного управління поліції №1. Правоохоронці встановили особу правопорушника — ним виявився 34-річний місцевий мешканець.
Під час обшуку в чоловіка вилучили:
- гранату Ф-1,
- запал УЗРГМ,
- тротилову шашку.
Усі небезпечні предмети направлені на експертизу. Чоловіка затримали та повідомили про підозру. Йому загрожує до 7 років позбавлення волі.






