В селі Миколаївка неадекватна жінка почала трощити могили. Її вже затримали. Навіщо вона це зробила – невідомо.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, пише видання Дніпро 24.
21 квітня в селі Миколаївка Дніпровського району невідома почала руйнувати надгробні плити та ламати хрести на місцевому кладовищі.
Очевидці викликали поліцію. Вандалкою виявилася 32-річна жителька м. Камʼянське. Її вже затримали, однак причину таких дій не пояснюють.
Жінка пошкодила 32 надгробні плити та 14 хрестів. Їй повідомили про підозру за наругу над могилами.






