Щонайменше троє підлітків побили 14-річного хлопця в селищі Обухівка. Поліція вже займається справою.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
26 квітня в інтернеті поширили відео, на яких натовп підлітків жорстоко бʼє 14-річного підлітка у Дніпровському районі. Сталося це у селищі Обухівка.
За даними слідства, між підлітками та постраждалим стався конфлікт, в результаті якого діти накинулися з кулаками на хлопця. Потерпілий отримав тяжкі травми.
Правоохоронці вже встановили особи всіх учасників події. Наразі зʼясовують все обставини. Ведеться досудове слідство.






