Відпочинок на природі ледь не закінчився трагедією – жінка напилася та пішла купатися у річку. Раптом вона почала тонути і втратила свідомість, її витягли відпочивальники.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на керівника обласного Центру медиціни катастроф Радія Шевченко.
На пляжі у Дніпровському районі жінка 53 років втратила свідомість у воді. Її витягли відпочивальники та почали реанімувати. Туди одразу ж викликали “швидку”.
Як виявилося, постраждала випила забагато алкоголю та вирішила “освіжитися” у водоймі. Однак під час купання почала тонути і втратила свідомість.
На щастя, жінку вдалося врятувати, однак такі випадки не завжди закінчують добре. Людей закликають не вживати алкоголь під час спеки та відпочинку на водоймах.






