У Дніпрі в лікарні виявили дезертира.
Про це повідомляє Управління поліції охорони в Дніпропетровській області, передають Новини Дніпра.
Днями до однієї з місцевих лікарень у Дніпрі, яка знаходиться під охороною, потрапив невідомий чоловік.
Він поводив себе неадекватно та погрожував персоналу фізичною розправою. Медики вимушені були викликати охорону.
Виявилося, що агресивно себе поводив дезертир. Чоловіка оголошено у розшук за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 КК.
Під час підозрюваний чинив опір правоохоронцям. На нього довелося вдягати кайданки та відправити до поліції.






