Мобільні станції передали у прифронтові громади Дніпропетровщини.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Дніпро 24.
Міжнародні партнери передали Дніпропетровщині 5 мобільних станцій для очищення води та 5 автоцистерн.
Станції та водовози отримають Нікополь, Марганець та Червоногригорівська громада. Кожна з них має можливість фільтрувати понад 5 тисяч літрів води на годину.
Тепер мешканці цих населених пунктів будуть мати воду безперебійно, навіть якщо будуть відключення світла. Станції укомплектовані сонячними панелями.






