Мати передала нирку своїй доньці.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
У Регіональному медичному центрі родинного здоров’я провели дуже складну операцію з трансплантації. 15-річній дівчині з Кривого Рогу пересадили нирку після того, як її органи відмовили. Донором стала мати дитини.
Першим питанням Ольги після наркозу стало: “Як Катя?”. Операція тривала близько семи годин. Одночасно майже 30 наших лікарів та їхніх колег з «Охматдиту» працювали у двох операційних.
На щастя, перша трансплантація дитині на Дніпропетровщині пройшла успішно. Дівчинка добре себе почуває та скоро повернеться додому, де вона не була протягом останніх чотирьох місяців.






