У Камʼянському про підозру повідомили двом посадовцям.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро 24.
Керівництво навчального закладу в Камʼянському завдало збитків державі на понад 260 тисяч гривень.
Протягом двох років посадовці вносили дані в табель робочого часу підставних осіб, які не ходили на роботу, та і взагалі не працювали.
Підозрюваним повідомили про підозри через підробку документів та заволодіння чужим майном.






