Поліція викрила групу, яка обманом втягувала мешканців Дніпропетровщини у трудове рабство. Людей вивозили до Одеської області, відбирали документи та змушували працювати безкоштовно.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
2 липня 2025 року правоохоронці провели 8 обшуків у Дніпропетровській та Одеській областях. Перевіряли місця проживання фігурантів, автомобілі та місця можливого утримання та експлуатації людей.
Затримано чотирьох жителів Дніпропетровщини віком від 34 до 48 років, які можуть бути причетними до трудового рабства.
За даними слідства, учасники злочинної групи знаходили соціально незахищених громадян, обіцяли безкоштовне житло, харчування і працевлаштування, на що ті погоджувалися.
Потім потерпілих перевозили до Одеської області. Там вже відбирали у них документи, телефони і змушували працювати безкоштовно.








