Після обстрілу, вдалося стабілізувати ситуацію.
Про це повідомляє ДТЕК, передає Дніпро24.
У двох областях України скасували відключення світла – у Донецькій та Дніпропетровській. Наразі аварійних відключень в регіоні не передбачається.
Енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію з електропостачанням після чергового обстрілу.
Нагадаємо, 29 березня, у Дніпропетровській області ввели аварійні відключення світла після масованого обстрілу критичної інфраструктури.






