На фортифікаційні споруди на Дніпропетровщині Кабмін виділив понад 12 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Міністерство економіки України, передає Дніпро24.
Уряд виділив кошти 17 листопада. Передбачається, що вони підуть на будівництво фортифікаційних споруд на східному і південному напрямках. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що їх побудують у Дніпропетровській області.
Загалом на території регіону планують побудувати 178 захисних обʼєктів, які використають для захисту області, та країни в цілому.
Фортифікаційні споруди планується побудувати на об’єктах трьох оперативних угруповань наших військ.






