Його судитимуть за дезертирство та колаборанство.
Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону, передають новини Дніпра.
За даними слідства колишній прикордонник самовільно залишив місце служби 24 березня 2022 року в Сєвєродонецькому районі Луганської області.
Солдат знаходився на тимчасово окупованій території і добровільно почав співпрацювати з ворогом.
В окупації він посів посаду «інспектора» та розпочав «службу» у підрозділі «Відділу Державної інспекції безпеки дорожнього руху відділу Міністерства Внутрішніх Справ рф «Старобільський».
Попереду на зрадника чекає суд.






