Стало відомо про ще одного загиблого від теракту росіян.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА, передає Дніпро24.
У лікарні помер 45-річний чоловік, який постраждав внаслідок ракетного удару по Дніпру 29 грудня. Лікарі до останнього боролися за його життя…
Загалом, внаслідок російського теракту, в Дніпрі вже загинуло семеро людей. Окупанти цілеспрямовано били по цивільним обʼєктам, щоб забрати якомога більше людських життів.
У лікарнях Дніпра досі залишаються, серед них павторарічна дитина. Двоє з постраждалих перебувають у важкому стані.






